Chwytam okazję

27 maja 2016

 

Zakupy. My, kobiety, uwielbiamy.

Znacie takie powiedzenie – pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy tak? Ja je znam. Nic  nie działa jak balsam dla zbolałej duszy i rozkołatanego serca, jak fajowe, zupełnie nieplanowane zakupy. Wierzcie mi.

Zakupy potrafią jednak wkurzyć. Szczególnie wtedy, gdy szukasz konkretnej rzeczy, biegasz od sklepu do sklepu zziajana, zdyszana i po kilku próbach stwierdzisz, że Twoje miasto to wieś obok torów (z całym szacunkiem dla wsi).

Goni Cię czas, bo dzieci zostawiłaś ze swoją mamą i masz wyrzuty sumienia, że zupełnie znienacka zafundowałaś jej nadmiar szczęścia w postaci popołudniówki z wnukami, zamiast błogiego lenistwa. Albo zabierasz dzieciarnię ze sobą i zamiast w spokoju i skupieniu dokonać trafnych wyborów, dostajesz zeza sterowanego, bo potomstwo rozbiegło Ci się po sklepie. Kupujesz w pośpiechu, a następnego dnia Twoja serdeczna przyjaciółka mówi Ci, że ona trafiła na wyprzedaż i tę samą sukienkę dla córki, którą Ty kupiłaś w regularnej cenie, ona nabyła o 50% taniej. Można się wkurzyć? Można.

Po kolejnym takim wypadzie, powiedziałam sobie dość. Muszę coś zrobić, przynajmniej do czasu, gdy dzieci będą na tyle duże, że nie będą potrzebowały mnie dwadzieścia cztery godziny na dobę. Cóż, to trochę potrwa. Więc…

Wieczorem, gdy dzieci śpią spokojnie, siadam do laptopa. Cisza,  spokój. Czujesz to? Możesz sobie zrobić ulubionej herbaty, możesz nalać sobie lampkę wina i – ruszyć na zakupy.

I to jakie!

Na stornie kupon.pl znajdziesz wszystkie zniżki i kupony rabatowe oferowane przez wiele sklepów.

Zbliża się dzień dziecka. Szukamy wyśnionego prezentu dla córki, dla synka. Szukam, szukam i natrafiam na promocje Smyk na kupon.pl. Wpisuję co mnie interesuje. Smyk oferuje nam całą gamę produktów od zabawek, przez ubranka, akcesoria do kosmetyków  dla dzieci. Przy płatności wpisuję mój kupon i co? Cena mi się zmniejszyła.

Zaoszczędziłam? A jak!

Moja córka to modnisia. Trafiam na sklep, który stawia na jakość. Mówię o firmie Wójcik. Ubranka super, a ceny – trochę mniej. Ale od czego są zakupy z Wójcik promocje?

Mam więc piękna sukienkę dla mojej księżniczki i mam zaoszczędzone pieniądze.

A może wybrać coś dla ducha?

Może po całym tym ,,wysiłku” zakupowym należy mi się chwilka relaksu i dobrą książkę? A z Tanią Książką kod rabatowy  możemy wybrać książkę, e-book czy audiobook z czystą przyjemnością i satysfakcją dobrej transakcji.

Tak to lubię. Nie jestem sknerą, o nie. Ale jak mogę coś zaoszczędzić, to też się nie pogniewam.

A strona kupon.pl ułatwia nam całą sprawę. Robimy zakupy i oszczędzamy. Na co? Na co tylko chcemy. Na wypad do kina, na wakacje – na przykład.

Korzystajcie z kuponów rabatowych i oszczędzajcie.

To się nazywa – chwytać okazję. Ja chwytam.

 

chwytam okazję

źródło zdjęcia – pixabay.com

You Might Also Like

  • Facebook