Dzień Dziecka :)

24 maja 2015

Dzień Dziecka. Ważny dzień.

Dzieci bardzo pilnują, by nie przeminął bez zauważenia go. Co chwilę zaglądają do kalendarza. Odliczają ile jeszcze czasu zostało. Tak zawzięcie celebrują tą magiczną karteczkę z datą 1 czerwca, że pomięta jest już niemiłosiernie i kalendarz jakoś mi napęczniał. Ale nic nie mówię, udaję, że wszystko jest OK.

Ok nie jest. One z wypiekami na twarzy czekają na swoje małe święto, a ja bladnę z wysiłku umysłowego zastanawiając się jak mądrze i fajnie ten dzień zagospodarować.

Czy kolejna zabawka będzie dobrym rozwiązaniem ? I jak tu spowodować, żeby ta, którą dostaną była tą ulubioną i niesamowicie wyjątkową ? Żeby nie podzieliła losu wielu innych półeczkowych zbieraczy kurzu?

A może by postawić na coś innego?

Coś szalonego i zwariowanego? Jak mam pogodzić gusta i upodobania całej trójki, żeby każde tego dnia poczuło się wyjątkowo? Julia najchętniej wybrałaby się na koncert Violetty, Alan na poligon wojskowy, a Lenka na gigantyczny plac zabaw?

No, nie roztroję się. Jest jeszcze trochę czasu. Coś wymyślę. Najważniejsze, że będziemy wszyscy razem. Jestem pewna, że spędzimy ten dzień aktywnie – tak jak proponuje Magda z mamineskarby.pl Zapraszam Was do wzięcia udziału w akcji  [TU] 🙂

I choć przy trójce dzieci aktywności mam czasem po kokardy, to dam radę.

Najbardziej boję się, że świętować będziemy w niedzielę, a Dzień Dziecka wypada w poniedziałek. Co będzie, gdy po całym dniu aktywnego świętowania spostrzegą tą pomiętą kartkę w kalendarzu i radośnie zawołają – Mamo, zobacz – Dzień Dziecka jest jutro. O mój Boże, to byłby ,,Dzień Świstaka” 🙂

A Wy, jak będziecie spędzać z Waszymi pociechami Dzień Dziecka?

 

1111111

 

DSC_0368

 

DSC_0388

 

DSC_0406

 

DSC_0433

 

DSC_0439

 

DSC_0445

 

DSC_0458

 

DSC_0464

You Might Also Like

  • Facebook