Od czego zacząć picie świeżo wyciskanych soków? – Hurom One Stop

17 maja 2019

 

Śniadanie to bardzo ważny posiłek. Najważniejszy w ciągu dnia. Po przespanej nocy, w czasie której nasz organizm zużywa nagromadzone witaminy i minerały jesteśmy osłabieni, a nasz metabolizm jest pobudzony.

 

Poranny posiłek daje nam siłę na cały dzień no i reguluje układ trawienny.

 

Wiemy o tym wszyscy, tylko że czasu czasami brakuje, by wyczarować jakieś pożywne danko o tej porze dnia, kiedy nie wszystkie nasze zmysły działają. Rano nie mamy czasu, siły a często i ochoty żeby przygotować śniadanie.

 

U nas też tak jest. A to pośpi się trochę za długo. A to nagle trzeba coś przeprasować, bo zmieniła się koncepcja ubioru. Wymówek jest mnóstwo.

 

Nasz dzień rozpoczynamy szklanką soku.

 

Od czego zacząć picie świeżo wyciskanych soków?

 

Powinniśmy zaopatrzyć się w urządzenie do wyciskania. U nas wybór padł na wolnoobrotową wyciskarkę Hurom One Stop https://hurompolska.pl/one-stop/

 

 

Dlaczego wybór padł na Hurom One Stop?

 

Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom One Stop miażdży surowiec mocnym ślimakiem, a następnie powoli przeciera pulpę przez sito. Wszystkie witaminy zostają w soku. Jest banalnie prosta w czyszczeniu i w użytkowaniu. Wkładamy owoce/warzywa do miski na szczycie urządzenia a wyciskarka resztę roboty robi za nas. Proste? Proste!

 

 

 

 

Podsyłam Wam przepisy na soki, te które mojej rodzinie najbardziej smakują.

 

Na zdrowie – ulubieńcy moich dzieciaków

 

– jabłka

 

– banan

 

– truskawka

 

 

 

 

Orzeźwienie

 

– jabłka

 

– pomarańcza

 

– kiwi

 

– banan

 

 

 

 

Ulubieniec mamy

 

– pomidory

 

– szpinak

 

 

 

 

 

 

 

You Might Also Like

  • Facebook