Olej jojoba

12 lipca 2015

W dzisiejszych czasach,

w społeczeństwie, które nastawione jest na to by mieć, coraz więcej i więcej i więcej jakże trudno jest o produkty zdrowe, nieskażone chemią, antybiotykami i tym podobnymi świństwami.

Powiecie – przecież są. No i owszem, tylko nie na kieszeń zwykłego Kowalskiego. I tu koło się zamyka. Zwykły Kowalski nie ma pieniędzy, by zdrowo i ekologicznie się odżywiać, więc je to co tanie (a to niestety nie jest ani zdrowe ani ekologiczne). I co? Choruje, po prostu. Pomyślcie – jak wiele jest w obecnych czasach chorób. Wciąż słyszy się o nich. Już od pierwszych dni po urodzeniu, niemalże każdy noworodek ma stwierdzone napięcie mięśniowe czy skazę białkową.

My także przerabialiśmy i w dalszym ciągu przerabiamy ten problem.

Walczymy ze skazą białkową u Lenki. Powolutku wyrasta z tego, choć bywają czasem trudne noce, gdy boli ją brzuszek po zjedzeniu jakiegoś produktu.

Julka cierpi na chorobę genetyczną skóry więc bardzo zainteresowała mnie oferta firmy Mokosh. Maści na bazie sterydów, choć trochę pomagają są drogie i… nie do końca bez skutków ubocznych.

Firma Mokosh proponuje olejek jojoba. Tłoczony na zimno, hipoalergiczny, przebadany dermatologicznie. Zawiera fitosterole i witaminy A i E, które odżywiają i regenerują skórę.

Szukamy ratunku, pomocy, światełka w tunelu i nadziei na wyzdrowienie. Po konsultacji z naszą panią dermatolog sięgnęłam po ten olejek.

Szklana buteleczka z pompką i… nadzieja.

Przez miesiąc smarowałyśmy kolana i łokcie i co? Widzę wyraźną poprawę. Skóra w tych miejscach stała się gładka – niemalże zdrowa. Julka chętnie poddaje się zabiegom, ponieważ nic ją nie szczypie, nie drażni. A to bardzo ważne.

A oto kilka informacji od firmy Makosh:

  • olejek jojoba zapewnia naturalną pielęgnację skóry już od pierwszego dnia życia
  • nawilża, odżywia i regeneruje skórę dziecka
  • chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
  • łagodzi suchość skóry
  • przynosi ulgę przy poparzeniach słonecznych
  • pielęgnuje skórę przy AZS, egzemie i łuszczycy
  • zapobiega powstawaniu rozstępów

Cena olejku – na kieszeń przeciętnego Kowalskiego.

Pod tym produktem podpisujemy się obiema rękami. Sprawdziliśmy go na własnej skórze. Dosłownie.

www.mokosh.pl

 

mo1

 

mo2

 

mo3

 

mo4

 

mo5

 

You Might Also Like

  • Facebook