Pleciemy warkocze + KONKURS

25 września 2015

 

Mam dwie córki.

Jedna ma włosy długie, gęste i mocne a druga trochę takie lichutkie. Ale mam nadzieję, że z czasem zmężnieją. No i obie uwielbiają się czesać.

Lenka jak tylko zostanie ubrana biegnie do lusterka, by obejrzeć się dokładnie a później domaga się posadzenia na krzesełku i czeka na fajowe ,,kuku ryku”, na szałową spineczkę. Lubi to. A, że włoski jej trochę podrosły, więc czasem i jakiś fikuśny warkoczyk nam się uda.

Julka jest nastolatką i już wie, że odpowiednia fryzura doda uroku, odtworzy nastrój, powagę chwili. Włosy ma gęste i długie, więc mam pole do popisu. Lubię ją czesać. Lubię wymyślać coraz to nowsze fryzurki.

Nie, nie jestem mistrzem fryzjerstwa, więc potrzebuję inspiracji. Czerpię je z internetu lub z książek. Ostatnio takim pomocnikiem stała się dla mnie książka pt. ,,Warkocze. Przewodnik krok po kroku”

I wiecie co? Dzięki temu przewodnikowi to co trudne, wydaje się proste. Mogę zrobić każdą fryzurę, wykonać każdy splot.

Już w pierwszym rozdziale dowiemy się jak zapleść pięć podstawowych warkoczy, które są bazą wielu fryzur. Fajnie jest więc je opanować.

Każdy warkocz utrwalony jest na zdjęciu. Posiada opis wykonania krok po kroku, czas wykonania, potrzebne akcesoria. Świetna zabawa i nowa rzecz, której możemy się nauczyć.

Dzięki książce pięknie uczeszemy siebie, córkę, mamę na uroczyste przyjęcie, na galowe wyjście, lub na zwyczajny piknik na trawie. Zabawa świetna. Efekty niesamowite. I ta duma, że dzięki nam ktoś wygląda jeszcze piękniej.

 

Książkę można kupić  [TU]

 

DSC_0533

DSC_0528

DSC_0561

DSC_0689

DSC_0691

DSC_0692

DSC_0693

DSC_0694

DSC_0695

DSC_0699

DSC_0700

DSC_0701

DSC_0702

 

DSC_0703

DSC_0704

DSC_0705

DSC_0706

***Konkurs***

pl

No i na koniec konkurs.

Do wygrania książka Laury i Marie ,,Warkocze. Przewodnik krok po kroku”

By ją wygrać potrzeba niewiele 🙂

 • po pierwsze polubić profil dziewczyn Laura & Marie
 • po drugie lubicie nas 🙂 Niunioki
 • po trzecie udostępnić plakat konkursowy [TU]
 • po czwarte odpowiedzieć pod tym wpisem na zadane pytanie : Komu zapleciesz warkocza?
 • bawimy się od 25.09.2015r. do 15.10.2015r.
 • wysyłka na terenie kraju
 • wyniki w ciągu 2 dni

 

Postanowienia ogólne :

 • Organizatorem Konkursu jest autor blogu niunioki.pl – Katarzyna Anc-Szczepłek
 • Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
 • Uczestnik przez przystąpienie do Konkursu akceptuje w całości treść Regulaminu oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 • Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba pełnoletnia, która ma zarejestrowane konto na portalu społecznościowym Facebook oraz spełni warunki konkursu.

 

Najciekawszą odpowiedź wybiorę ja.

Życzę powodzenia w konkursie i cudnej zabawy 🙂

 

Książkę wygrywa komentarz:

Szykusia Wrzesień 25, 2015 at 7:17 pm

Mam dwie córki,jedna ma 8 lat,a druga 2 latka i … wstyd się przyznać,ale do dnia dzisiejszego nie nauczyłam się pleść warkoczy. Próbowałam,ale nie wychodzą,a jak już wyjdzie,to jest zbyt luźny i raz dwa się rozwala. A moja starsza córka marzy,abym jej zrobiła dobierańca czy kłosa. Taka książka była by dla mnie wspaniałym poradnikiem i w końcu mogłabym sprawić przyjemność Marysi tworząc na jej głowie wymarzony warkocz.

 

Gratulację proszę o kontakt ze mną 🙂

 

 

 

 

 

You Might Also Like

 • Facebook