Prezenty empikfoto.pl + konkurs

5 grudnia 2014

 

Prezenty świąteczne na Boże Narodzenie przynosi wiadomo kto. Święty Mikołaj ! No jasne.

Czekamy na nie wszyscy – i dzieci i my, dorośli.

Fajnie jest dostawać prezenty od tego Świętego. I choć podarki są czasem nietrafione, czasem zupełnie nie w naszym guście, to w ten jeden jedyny dzień w roku, przepełnieni spokojem i oceanem miłości, jesteśmy w stanie wybaczyć mu wszystkie potknięcia. Skupieni wokół świecącego drzewka uśmiechamy się do siebie, jesteśmy pełni tkliwości, czułości. Bije z nas jakaś taka wewnętrzna radość i ciepło, które jest trudne do wytłumaczenia. Żaden inny wieczór w roku nie ma takiej magii jak ten. Takiego uroku. I tak wielkiego znaczenia. W ten wyjątkowy wieczór cichną spory, winy zostają wybaczone, krzywdy idą w zapomnienie.

Staramy się, żeby wszystko było takie cudne. I wystrój domu, i nakrycie stołu, i serwowane potrawy, i nastrój, i miłość z nas bijąca.

No i te wyjątkowe prezenty.

Ale – nie wszyscy byliśmy grzeczni w tym roku. Oj, nie wszyscy. Boję się, czy Święty Mikołaj będzie pamiętał o mnie. Ale co tam. Jestem dzielną kobietką, lubię zatroszczyć się o siebie, więc tak na wszelki wypadek postanowiłam, że sama sobie sprawię mały podarek.

Zaglądałam tu i tam. Zastanawiałam się i w sumie nic mnie nie zadowalało. Aż któregoś razu natrafiłam na stronę empikfoto.pl. Oniemiałam. Tak cudnych, tak osobliwych i tak osobistych kalendarzy nie widziałam nigdy.

Wiedziałam, byłam pewna, że żaden prezent nie sprawi mi większej przyjemności. Uwielbiam robić zdjęcia. Aparat mam zawsze pod ręką, gotowy by chwytać i zatrzymywać najpiękniejsze momenty naszego życia.

Weszłam więc na stronę www.empikfoto.pl . Zarejestrowałam się. Weszłam w ikonkę kalendarze. Potrzeba mi było 13 zdjęć . Z tym miałam problem. Zdjęć mam mnóstwo. Każde wydawało mi się piękne, wyjątkowe i bardzo ważne. Które wybrać, które ma ubarwić dany miesiąc ? Z tym miałam kłopocik. Ale w końcu cudnie wszystko dopasowałam. Miałam wybór i to była moja decyzja. Mój kalendarz, mój prezent osobisty.

25

I teraz wiem, że przyszły rok będzie cudowny. Każdy miesiąc przyniesie coś nowego, i coś dobrego. A nawet jeśli zdarzą się niepowodzenia, to spoglądając na ten mój wyjątkowy kalendarz będę miała pewność, że mam dla kogo walczyć. Bo patronami każdego miesiąca będą moje dzieci. Nie bukiety kwiatów, nie konie pędzące gdzieś w nieznane, nie górskie krajobrazy, tylko moje kochane, cudne dzieci.

Dzisiaj mój osobisty prezent, bardzo osobisty, bo stworzony przeze mnie dotarł do mnie. Już go mam, już go widziałam. Ale i tak położę go sobie pod choinką. Jest przepiękny. A ja jestem przeszczęśliwa.

I wiecie co ? Chyba żaden prezent nie sprawił mi tyle przyjemności.

31

32

34

Chcecie  dać Waszym bliskim coś niepowtarzalnego , coś osobistego, coś tak naprawdę od serca.

Zajrzyjcie na stronę www.empikfoto.pl

Znajdziecie tam propozycje prezentów , które będą wyjątkowe od serca i dla serca. Dowolnie wybrane zdjęcia, teksty śmieszne lub poważne i całkiem serio umieścić możecie na kubkach, w książkach, na pluszakach, etui na smartfona, puzzlach i wielu innych.

 

15

16

Nie sprawisz większej radości. Bo prezent to nie tylko gadżet wybrany spośród wielu zalegających półki sklepowe. To łatwizna. Liczy się nie wkład finansowy, lecz ten wyjątkowy wkład, płynący z serca.

Pamiętacie te chwile, gdy pełni spokoju i ciepła pakowaliście prezenty. Takie wymarzone, wyczekane, wytęsknione ? Piękny papier starannie owija zawartość pudełka. Wstążka owija się delikatnie jak mgiełka. Ręce wszystko wygładzają, poprawiają, głaszczą. Rzeczywistość staje się magią, a magia rzeczywistością.

I tego Wam życzę. Niech te Święta będą rzeczywiście magiczne, a rzeczywistość niech stanie się magią.

*** KONKURS ***

30

Mam dla Was prezenty – kody, dzięki którym możecie stworzyć cudowny kalendarz z Waszymi zdjęciami.

Sponsorem nagród jest

7

Nagrody 2 x kalendarz o wymiarach 30×40

Zasady konkursu :

 • konkurs trwa od 05.12.2014r. do 12.12.2014r. wyniki podam w ciągu 2 dni.
 • lubicie sponsora www.empikfoto.pl
 • lubicie nas 🙂 Niunioki
 • będzie mi bardzo miło jeśli udostępnicie plakat konkursowy  [TU] oraz zaprosicie pod plakatem swoich znajomych do zabawy.
 • polubić ten wpis
 • wysyłka nagród na terenie kraju

 

 

Postanowienia ogólne :

 • Organizatorem Konkursu jest autor blogu niunioki.pl – Katarzyna Anc-Szczepłek
 • Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
 • Uczestnik przez przystąpienie do Konkursu akceptuje w całości treść Regulaminu oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 • Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba pełnoletnia, która ma zarejestrowane konto na portalu społecznościowym Facebook oraz spełni warunki konkursu.

 

 

Powodzenia.

You Might Also Like

 • Facebook