Slippers Family – do szkoły

23 lipca 2014

 

1

 Choć wakacje osiągają półmetek , i beztrosko opalamy się nad morzem , pływamy pod żaglami , bądź zdobywamy Kasprowy , to coraz częściej z niepokojem patrzymy na kalendarz. .

Czas umyka tak szybko . Niestety . Siadamy na leżaczku , wystawiamy buźkę do słońca i zamiast myśleć o niebieskich migdałach myślimy o wyprawce szkolnej naszego dziecka . Podręczniki kupione . Kamień z serca i duży ubytek finansowy ( Ileż to wiedza kosztuje ! ). Stosowny plecak też zakupiony i worek na kapcie pod kolor . Tylko co do tego worka ? Adidasy , tenisówki ? No i mamy problem .

Ja też zachodziłam w głowę jakie obuwie wybrać dla mojej córki . Szukałam i szukałam . A gdzie najlepiej szukać ? Oczywiście w internecie ! Obiad się pitrasi a ja jestem sobie w wirtualnym sklepie . W domu chłodniutko , kawka pod ręką . Wędruję sobie i wcale nogi mnie nie bolą i nie konam z gorąca .

Tak wędrowałam i wędrowałam aż zupełnie niechcący natrafiłam na stronę Slippers Family .

Zaciekawiły mnie kapcie dla młodszych dzieci . Tu każdy miłośnik zwierząt znajdzie coś dla siebie . Kapcie tematyczne – tak bym je nazwała . Dla stanowczego uparciucha – kapcie lwy . Dla szybkiej dzieweczki – kapcie zebry .

A dla ucznia ? Marka Slippers Family proponuje super obuwie do worka szkolnego .

Dzięki fasonowi z gumkami ( bardzo efektowne ) bucik taki łatwo i szybko się zakłada i zdejmuje . Dla mojej córki idealne . Ciągle się spieszy , więc wiązanie sznurowadeł to strata czasu . I jeszcze coś , buciki są lekkie , elastyczne i przewiewne . Posiadają wkładkę profilowaną i usztywniony zapiętek . Są super wygodne . I takie właśnie mają być buciki , w których nasze dzieci biegają po szkole 6 czy 8 godzin . Bo jeśli dziecko nie myśli ciągle o rozwiązujących się sznurowadłach , jeśli nie myśli czy bucik nie spadnie w czasie chodzenia po schodach , to o czym myśli ? Oczywiście o nauce myśli nasze dziecko . I o to chodzi !

Odwiedzajcie stronę Slippers Family . Zachęcam .

Moja córka jest bardzo zadowolona . Ja też . Bo tak myślę sobie , że jeśli ona tylko na nauce się skupi to świadectwo z czerwonym paskiem ma jak w banku 🙂

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

23

24

slippersfamily.com

 

 

You Might Also Like

  • Facebook