Świat ciągle się zmienia – Premia Dla Rodzica

14 czerwca 2017

 

 

Uwielbiam stroić moje dzieci. Godzinami mogę ,,biegać” z nimi po wirtualnych sklepach.

Takie stacjonarne jakoś nam się mało sprawdzają. Załoga rozbiega mi się w różnych kierunkach, a ja zamiast wynaleźć coś ciekawego, dostaję oczopląsu.

Najstarsza ogląda szałowe torebki, syn szuka zawzięcie wymarzonej bluzy, a najmłodsza wyciąga szyję, żeby dojrzeć ciekawą zabawkę. Jestem zmęczona, zła i sfrustrowana.

A tak? Siedzimy sobie w czwórkę zgodnie jak nigdy, popijamy chłodne napoje. Nie ma tłoku, wrzawy. Jesteśmy my.

Spory mogą dotyczyć strony, na którą każde z nas chce wejść. Ale przy odrobienie dobrej woli i takie rozbieżności interesów można wyprowadzić na prostą. Ustalamy kolejność.

Oczywiście, godzimy się na to, żeby pierwszy wybrał swoje zakupy ten, kto jest bardziej niecierpliwy. Tu wygrywa syn. Zawsze. Swoją drogą faceci to mają dar przekonywania. A niech tam. Ganiamy więc po wirtualnych sklepach, lemoniada leje się strumieniami. Radzimy, doradzamy, podpowiadamy i mamy to…

Mamy wymarzoną bluzą. Najmłodsza córka czeka na swoją kolej. Teraz ona. Przygotuje się na bieg przez przeszkody niemal tak, jak wielbiciele wielkich okazji, na wielkich posezonowych wyprzedażach. Tylko ona nie traktuje wszystkiego co żywe po drodze. Ona, z wypiekami na twarzy i małym oczopląsem szuka swojej wymarzonej zabawki i gdy wreszcie ją znajduje omal z krzesła nie spada. No taka jest, że jak się cieszy to całą sobą.

Najstarsza córka. Ona jak mistrzyni opanowania zasiada przed komputerem i kilkoma zgrabnymi kliknięciami znajduje to, czego szuka. Mała spryciara. Już wcześniej upatrzyła sobie to, co chce upolować.

A ja? Też muszę sobie poszuka kreacji na wesele siostry. Więc  buszuję po stronach sklepów, żeby wybrać coś szałowego.

Dzieciaki, o dziwo, pomagają mi jak tylko potrafią. Jedne moje wybory zbywają machnięciem ręki, inne puknięciem w głowę, a jeszcze inne gromkim śmiechem.

Nic sobie z tego nie robię. Jak mistrzyni opanowania mam swojego asa. Cóż to takiego?

To ,,Premia Dla Rodzica”

A rodzic to ja.

Od kogo dostanę premię?

Od BGŻ BNP Paribas – Konto Optymalne.

Mam konto w BGŻ BNP Paribas? Nie mam.

Jestem rodzicem? Jestem.

Robię zakupy przez allegro? Robię.

W jakim dziale najczęściej? Oczywiście w dziale ,,Dziecko”.

 I już mam to, czego potrzebuję. Wstukuję magiczne literki Premia dla rodzica [TUTAJ] i mam. Mam prezent w postaci stówki na karcie podarunkowej w formie kodu do wydania na allegro, dział dziecko od Ad Astra Sp. zo.o

To lubię. W świecie moich finansów ma być czytelnie, przejrzyście i prawdziwie.

Jeśli mam konto to za 0 zł. Jeśli mam kartę debetową to za 0 zł. Jeśli wypłacam pieniądze z bankomatu to za 0zł.

 

 

A za zakupy lubię mieć zwrot ich części. I to gwarantuje mi bank BGŻ BNP Paribas.

Dodatkowo możemy odebrać do 300 zł zwrotu w promocji ,,Konto z Money Back”

Przy zakładaniu Konta Optymalnego oraz wykonaniu transakcji bezgotówkowej kartą debetową, Bank zwróci Ci 2% wartości transakcji wykonanych w danym miesiącu, nie więcej niż 25 zł miesięcznie przez 12 miesięcy. Razem to nawet 300 zł

Uczestnikiem promocji ,,Premia dla rodzica” oraz ,,Konto  Money Back” musi być osoba fizyczna która ukończyła 18 lat i posiadać zdolność do czynności prawnych oraz w ciągu 6 miesięcy przed dniem rozpoczęcia każdej promocji nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowego – rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas.

Promocja ,,Premia dla rodzica” trwa od 26 maja 2017 roku aż do momentu osiągnięcia 1000 rejestracji, do dnia 19 czerwca 2017 roku. Promocja ,,Konto z Money Back” trwa od dnia 22 maja 2017 roku do dnia 31 sierpnia 1017 roku.

Świat ciągle się zmienia. Konkurencja nie śpi i trzeba iść przed siebie z tymi, którzy nadążają za zmianami.

Masz dzieci? Robisz zakupy przez allegro? Odzyskaj część wydanych pieniędzy. Sprawdź jak to zrobić. Weź udział w promocji ,,Premia dla rodzica” [Tutaj].

 

 

Wpis powstał przy współpracy z BGŻ BNP Paribas.

 

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, będzie mi bardzo miło jeśli:

👉 polubisz wpis  👍 lub udostępnisz go 😍

 👉 pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza

 

 

 

 

 

You Might Also Like

  • Facebook