TESTERO 2015 Sensillo – KOC

23 kwietnia 2015

Um… mój kocyk. Cieplutki, mięciutki jak balsam na wszystkie troski i życia niewygody. Odzyskałam go.

 

Jest wieczór. Wygodnie opieram się na poduszce, otulam odzyskanym kocykiem. Spytacie – dlaczego on taki odzyskany? To proste. Choć kocy kilka leży w szafie, ten jakoś najbardziej przypadł domownikom do gustu.

Alan i Lenką uwielbiają robić sobie z niego namiocik. Gdy koc zostanie umocowany, znoszą sobie pod ten ,,namiocik” zaopatrzenie w postaci chrupek, buteleczek z soczkiem.

Gdy znudzi im się ta zabawa jakoś tak niechcący kocyk przechodzi w ręce Julci. Ona uwielbia robić sobie na nim piknik. Siada z grą, albo książką i zapomina o bożym świecie. A ja… ja marzę już tylko o ,,leżingu”

Przykrywam się więc owym kocykiem, otulam, przytulam i… wdycham jego zapach. Pachnie cudnie. Ulubionym płynem do prania, perfumami, zapachem dzieciaków. Taki nasz, domowy koc.

Lenka uwielbia wtulać się w kocyki podczas snu. Muszą być cieplutkie, mięciutkie, milutkie. Jak puch, jak kociaczek jak ciepła mgiełka.

 

Ostatnio zostaliśmy zaproszeni do udziału w Konsumenckim Programie Testowania Produktów Toyz, Caretero & Sensillo TESTERO 2015

Od firmy Sensillo Lenka ma nowy kocyk.

Cieplutki kocyk idealny na chłodne dni. Wykonany jest z najwyższej jakości miękkich włókien welurowych i mikrofibry. Pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury i mikroklimatu przy skórze dziecka. Jest ładniutki. Posiada haftowane aplikacje 3D. Rozmiar 75-100cm idealny do dziecięcego łóżeczka czy wózka. Kocyk można prać w pralce automatycznej i nie odbarwia się. Jest ładnie zapakowany – idealny prezent.

Lenka jest tak nim zachwycona, że zabrała do namiotu zrobionego z naszego domowego koca i na podwórko.

Rozłożyła go na trawie i czekała…

Lenko, to kocyk a nie latający dywan 🙂

Testy zdane na 6

 

DSC_0364

 

DSC_0362

 

DSC_0348

 

DSC_0313

 

DSC_0312

 

DSC_0330

 

DSC_0334

 

DSC_0336

 

DSC_0339

 

www.sensillo.pl

You Might Also Like

  • Facebook