Tworzymy naszą własną bajkę , nasz własny teatr .

11 marca 2014

DSC_8069

Zabawa z modą , z ciuchami jest trochę jak zabawa w teatr . Która z nas w dzieciństwie nie wyobrażała sobie , że jest piękną , znaną aktorką .

I wcale nie dlatego , że taka aktorka ma dużo kasy ( o kasie się wtedy nie myślało ) , że ma wielu wielbicieli ( chłopaków miało się wtedy w głębokiej pogardzie ) , że dostaje piękne kwiaty ( w ogródku były krocie ) . A dlaczego ?

Dlatego mianowicie , że taka aktorka miała cudne stroje ! No , może z wyjątkiem tych , co grały wiedźmy czy czarownice . Ale czarodziejki ? To  już zupełnie inna bajka .

Dzisiaj tą modą możemy się bawić , a inspiracji szukać wszędzie . Możemy łączyć różne style, różne faktury materiałów czy dodatków . Kiedyś królewna miała mieć śliczną sukieneczkę , białe , zgrabne pantofelki . Dzisiejsza królewna może śmiało do ślicznej , tiulowej sukieneczki założyć trampki . Będzie i królewsko i nowocześnie .

Uwielbiam przeglądać kolorowe pisma w poszukiwaniu ciekawych pomysłów – podpowiedzi . Odkryłam , że mnóstwo naprawdę fajnych i naprawdę tanich ciuszków można kupić w SH . Jakaś spódniczka , bluzeczka , płaszczyk . Coś ,  czego nie kupimy w normalnych sklepach . Jest to rzecz jedyna w swoim rodzaju . Nikt takiej nie będzie miał . Jakaś drobna przeróbka , dodatek jakiś i czarujemy , bawimy się .

Tworzymy naszą własną bajkę , nasz własny teatr .

DSC_7942

DSC_7946

DSC_7985

DSC_8017

DSC_8023

DSC_8051

DSC_8061

DSC_8068

DSC_8082

DSC_8122

DSC_8123

DSC_8124

Lenka : czapka i apaszka – allegro // płaszczyk – SH // spodenki – Next // buciki – SH //

You Might Also Like

  • Facebook