Urodzinowo :)

25 czerwca 2015

Wczoraj były moje urodziny. Tak, tak skończyłam 24 czerwca hm… aż sama uwierzyć w to nie mogę… 33 lata.

O rany, gdy miałam naście lat wydawało mi się, że panie po trzydziestce są stare. No cóż, punkt widzenia zależy od punktu… w jakim się jest w chwili obecnej. A że tak to wygląda, że skończyłam tyle lat ile skończyłam i nie czuję się na te lata, więc powiem wszystkim obecnym nastolatkom – po 30-tce wciąż można czuć się i wyglądać młodo. Nie wierzycie? Ani się obejrzycie jak zaczniecie sobie podśpiewywać o tym, że życie zaczyna się po trzydziestce.

A jakże. Dzieci już trochę odchowane – no Lenka tylko się ociąga i jakoś tak wolno dorasta (ale popracujemy nad nią), kości jeszcze nie zastały się (choć za dużo czasu spędzam przed komputerem) – ale ćwiczę, czasami ćwiczę. Jeszcze tyle mi się chce chcieć, jeszcze tyle chcę zobaczyć, zdobyć, przeżyć.

Wciąż cieszę się porami roku i choć nie cierpię dżdżystej jesieni i cierpię okrutnie w czasie zimy, choć w ponure dni tęsknię za słońcem jak oszalała to umiem znaleźć fajne strony zmieniającego się czasu. Pogoda za oknem, to pogoda naszego serca. Ona wybija rytm i takt tańca, który chcemy wytańczyć. A ja chcę tańczyć jak szalona, jak baletnica, jak… jak kochana kobieta. Świadoma swoich atutów, swojej wiedzy. Jak kobieta, która wie czego chce i dąży do celu, jaki sobie wyznaczyła. Chcę czerpać z życia pełnymi garściami. Chcę dawać całe naręcza radości i szczęścia. Chcę żyć tak pięknie, żeby na starość było co wspominać.

Obejmuje swoje ramiona, uśmiecham się do siebie i mówię sobie – Kaśka – niech się spełnią twoje marzenia.

 

k11

k

k1

 

k2

k4

k6

zerwę cię truskawko!…

k7

…i tylko Cię powącham, nie lubię truskawek 🙂

k9

za to Lenka nadrabia 🙂

k8

k12

k10

k13

k14

k15

k17

k19

You Might Also Like

  • Facebook