Włosy – szczotki Michel Mercier

12 lipca 2016

Włosy. Ważny atrybut każdego człowieka.

Dbamy o nie. Myjemy, odżywiamy, modelujemy, czeszemy.

Czy zawsze są nam posłuszne i spełniają nasze oczekiwania? Różnie z tym bywa.

Moja najstarsza córka, od dziecka miała  ładne włoski. Do czasu pierwszego ich obcięcia, jej buzia otoczona była burzą loków. Po podcięciu, włosy przestały się kręcić. I tak jest do dzisiaj. Julka ma włosy gęste, grube i proste. Dwukrotnie skróciłyśmy je do wysokości ramion, ale i tak najlepiej czuje się z długimi włosami. A ja, mam większe możliwości twórcze. Robimy kucyki, warkocze, koki. Istne szaleństwo.

Julka jako nastolatka bardzo dba o siebie. Włosy są pod szczególną opieką. Chętnie je myje, odżywia i szczotkuje.

Odkąd mamy szczotki Michel Mercier – dostępne w sieci Douglas [TU] jej włosy nie mają chwili spokoju.

Poręczną Kids do włosów grubych, zabiera ze sobą. Jest mała, mieści się w jej dziewczęcej torebce. Do stosowania w domu ma szczotkę dla dorosłych do włosów normalnych. Świetnie rozczesuje włosy, nie ciągnie i nie szarpie.

Lenka ma włosy cieniutkie, delikatne. Trudno je ujarzmić. Czasem wygląda tak, jakby przysłowiowy piorun w rabarbar strzelił.

Ale mała modnisia uwielbia się czesać. Siada na krzesełku, patrzy w lusterko i daje sobie robić różne fryzury. Najważniejsze żeby na końcu kucyka była gumeczka.

Dla niej mamy szczotkę  Michel Mercier Kids [TU] do włosów cienkich. Szczotka super rozczesuje włosy zarówno suche jak i mokre. Włosy stają się elastyczne i miękkie.

A synek? On ma swoją stałą fryzurę, której jest wierny od jakiegoś czasu. Ale włosy uwielbia. Już jako mały berbeć usypiał kołysany w moich ramionach, a jego rączka głaskała moje włosy.  Lubi dziewczyny z długimi włosami :D. Gdy ostatnio podcięłam moje do ramion – rozpłakał się. Na szczęście włosy rosną. A te pielęgnowane odpłacają się nam pięknym blaskiem, gęstością, witalnością. Szczotka Michel Mercier pomogą w naszych staraniach.

Wszystkie rodzaje szczotek znajdziecie [TU]

A dla Was jakie szczotki są najlepsze?

 

Włosy - szczotki Michel Mercier

 

Włosy - szczotki Michel Mercier

 

Włosy - szczotki Michel Mercier

 

Włosy - szczotki Michel Mercier

 

Włosy - szczotki Michel Mercier

 

Włosy - szczotki Michel Mercier

You Might Also Like

  • Facebook