Nie wnikam, czy ten grubas w czerwonym wdzianku zagląda do Was 6 grudnia, czy dopiero w Wigilię (wszak nie obskoczy wszystkich w jedną noc!). Zagląda. Prezenty zostawia. Wierzysz, czy nie wierzysz – na prezent liczysz. Może dla Ciebie ma on postać męża, może mamy, a może to Ty jesteś mikołajem dla swoich bliskich. Co im dać?

Wiadomo, że dzieciaki muszą dostać zabawki. Najlepiej duże. A jeśli nie duże to chociaż dużo. Tak wygląda dla nich szczęście i nie należy z tym dyskutować. Wyrosną z tego kiedyś. Ale teraz daj im się cieszyć. 

Mąż pewnie ucieszy się z nowego portfela albo szklanek do whisky. Tylko czy naprawdę to najlepszy pomysł? A Twoi rodzice… odkąd zostali dziadkami największe szczęście to wnuki. Czemu więc nie upiec kilku pieczeni na jednym ogniu? 

Podaję przepis:

1. Dzieciaki przewiązać kokardą i odstawić dziadkom pod drzwi.

2. Nacisnąć dzwonek i uciec – prezent dla dziadków dostarczony.

3. Zamówić bilety do kina/teatru/na koncert – prezent dla męża (albo siebie) załatwiony.

4. Do tego fajna kolacja – nie, nie przygotować. Do knajpy się dać zaprosić. Prezent numer dwa zaliczony. Dla Ciebie czy tam męża. Bez znaczenia.

5. A jak dzieciaki u dziadków nocują to i przytulić się można spokojnie i filmy całą noc oglądać… 😉 czy coś… 

Bo prezenty dawać trzeba umieć. I najpierw obdarowywać siebie.

A co najbardziej lubią kobiety? Oczywiście, że perfumy.

Ja lubię kwiatowe  zapachy z nutką tajemniczości. 

ESCADA CELEBRATE – klik – to kwiatowe perfumy. Nuta imbiru, magnolia, wanilia, cynamon. Idealnie wpasują w klimat świąteczny.

HUGO BOSS BOSS MA VIE – klik – nutę głowy stanowi kwiat kaktusa, róża, cedr.

DAVIDOFF COOL WATER – klik – nuty mięty, melona, ananasa – owocowy aromat. Ale nie mogło zabraknąć kwiatów – nuty majowej róży, konwalii i jaśminu łagodzą całość. Morskie akcenty zapewnia lilia wodna i kwiat lotosu. Unikalny bukiet świeżości i energii.

Bo jak same o tym nie pomyślimy to grubas może się w kominie zaklinować i guzik będzie, a nie prezenty. No i nie ryzykuj, że jednak się przeciśnie i rózgę przyniesie…

Wszystkie perfumy znajdziecie na e-glamour.pl Mają tak ogromną ofertę, że ciężko jest wybrać jeden flakonik i najważniejsze – ceny bardzo przystępne.