Początek wiosny kojarzy mi się z tulipanami i… zmianami. Dłuższe dni, słońce, wyższa temperatura, dookoła coraz bardziej zielono, a o poranku, za oknem słychać wesoły śpiew ptaków. Takie warunki aż proszą się o jakiś nowy początek, a jak zaczynać kolejny etap, to zdecydowanie przyjemniej, gdy dookoła panuje ład i porządek.

Ambitnie myjemy okna, by wpuszczały więcej tego cudownego słońca, pakujemy gdzieś głęboko zimowe ubrania, stawiamy wazony z kwiatami i wyczekujemy najprawdziwszej wiosny.

Wiosna sprzyja zmianom i takie zmiany powstały u nas w salonie. Zaprosiliśmy wiosnę do domu.

Uwielbiam beże, brązy, złoto i biel – takie właśnie kolory zagościły w naszym salonie. U nas salon, to najważniejsze pomieszczeniem w naszym domu – to tu tętni życie. 

Najważniejszym elementem zmiany, była Sofa. 

Szukałam sofy z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Chciałam aby nie była duża a funkcjonalna i taką właśnie znalazłam. 

Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Boris – tu

Sofa jest funkcjonalna i zachwyca swoim wyglądem.

Sofa Boris ma bardzo wygodne poduchy – oparciowe i boczne (boczne są zdobione guzikami). Stoi na drewnianych nóżkach, mega wygoda przy sprzątaniu, 

Kolor który wybrałam to beżowy Velutto 3 – bardzo łatwy w utrzymaniu. 

W sklepie SLF24 jest bardzo duży asortyment, a realizacja zamówień trwa 4-7 dni roboczych (juz z dostawą do domu). Na każdym kroku zamówienia jesteśmy o wszystkim informowani.